Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 22.07.2019 15:06:29 

Energie vesmíru je energí v nás.

Nibiru‚ přepólování atd.

 

 

 

Vědkyně veřejně oznamuje, že Nibiru existuje!

Na konci března 2018 došlo opět k rozruchu kvůli Planetě X (jinak také zvané Nibiru). Vědkyně vyzvala NASA, aby poskytly důkazy o tom, že Nibiru neexistuje a nepředstavuje žádnou hrozbu pro Zemi. Nové teorie o Nibiru říkají, že se jedná o mini sluneční systém, který je většinou mimo náš systém a obíhá po oběžné dráze velmi daleko od Slunce.

Někteří vědci v posledních letech oznámili, že věří, že se blíží nebezpečí proniknutí do vnitřní sluneční soustavy. Tento cyklický jev by mohl mít ničivý účinek na všechny planety vnitřní sluneční soustavy.

Odborníci se domnívají, že Nibiru by mohla minout Zemi ve vzdálenosti „jen“ 4-5 milionů kilometrů a následkem toho by bylo přepólování magnetických pólů, vulkanické erupce a zemětřesení.

Zástupci této teorie tvrdí, že tento tranzit se uskutečňuje každých několik tisíc let a vedl k zániku více starověkých vyspělých civilizací, a možná existuje také spojení s biblickou povodní.

Dr. Claudia Albersová a Nibiru

Dr. Claudia Albersová, která byla dříve aktivní na univerzitě Witwatersrand v Johannesburgu v Jižní Africe se připojuje k řadám vědců, kteří o tom mluví veřejně a říkají, že přibližování Nibiru představuje pro naši planetu velkou hrozbu. Dr. Albersová sepsala v posledních dvou letech několik knih na toto téma a předkládá v nich své důkazy.

Nyní jde o krok dále a žádá NASA, aby předložila důkazy proti její teorii. V médiích je celá věc opět označována za „konspirační teorii“ s poznámkou, že se Dr. Albersová objevila několikrát ve videích konspirační webové stránky „Planetxnews.com“. To ale není pravda a znovu je tu snaha překroutit fakta – správná webová stránka se nazývá „Nibiruplanetx2016.com“.

Dr. Albersová píše ve svém novém článku, že pozorovala Nibiru dalekohledy NASA, soustava vydává infračervené světlo a je viditelná za sluncem na některých záběrech. V časných osmdesátých letech učinila NASA několik oznámení o planetě X v médiích, poté již nebylo o tom nic zveřejněno.

Jak se k tomuto staví NASA?

Tehdy existovaly záznamy z vesmírných sond, které fotografovaly „vetřelce“. Dnes vědci NASA vše popírají a označují vše za mýtus. Dr. Albersová dále píše ve svém článku, že se jedná o několik velkých objektů, které pronikly do vnitřní části sluneční soustavy a pohybují se ve směru k slunci – co se již děje po mnoho let – a cizí objekty sestavují magnetické spojení se sluncem a vytvářejí koronální díry.

Tyto koronální díry oslabují slunce a vytvářejí stále silnější sluneční větry, které nakonec udeří na Zemi a zvyšují tak riziko prudkých sopečných erupcí a seizmických aktivit.

Dr. Albersová ve svém článku varuje: „Systém planety X bude mít velmi negativní dopady na Zemi, proto vám doporučuji, abyste se poznali s našim Stvořitelem Ježíšem. Ježíš je jediná cesta, jak najít klid a bezpečí v době, kdy je budeme naléhavě potřebovat.“

Po publikování knih byla Dr. Albersové odepřena profesura na univerzitě, na které vyučovala 17 let a od té doby se univerzita distancuje od jejích teorií. Profesor Joao P. Rodrigues, vedoucí katedry pro fyziku na téže univerzitě, nicméně uvedl, že univerzita Witwatersrand zkoumá různé jevy, podle kterých by ve vnitřní solární soustavě mohl existovat trpasličí hvězdný systém.

Kontroverzní témata na univerzitě

Profesor Rodrigues podporuje svobodu projevu na své škole, aby bylo možné diskutovat i o kontroverzních tématech. Univerzity přikládají vědeckým zásadám a metodám velký význam, neboť jen rozsáhlé experimenty by mohly potvrdit hypotézu Planety X, a poté by musel být vědecký článek publikován ve vědeckém časopise.

Pouze v případě publikování článku v časopise může být hypotéza v odborném publiku brána vážně. Zkušenosti však ukázaly, že mnoho předních vědeckých časopisů jednoduše odmítá publikovat takové články, i když jsou podepřeny přesnými experimenty a pozorováními. Pouze v rámci takových publikací je teorie akceptována.

Pokud se tak nestane, mnozí badatelé mluví o „špatné vědě“ a univerzity se distancují od těchto osob a jejich výsledcích výzkumu. V odborném světě existuje silná vzájemná kontrola, aby nedocházelo k podávání zpráv o kontroverzních tématech nebo „konspiračních teoriích“, které by mohly zpochybňovat a ohrozit obecný status quo nebo obecně uznávaný vědecký názor.

Pojem „Nibiru“

Pojem „Nibiru“ byl nejprve zaznamenám v knihách Zecharia Sitchina, jenž přeložil mnoho starověkých babylonských a sumerských spisů, které vyprávějí o obří planetě, která má velmi širokou oběžnou dráhu kolem Slunce a pravidelně vstupuje do vnitřní sluneční soustavy.

Někteří jiní vědci zabývající se Nibiru, věřili, že se měla objevit na obloze již v roce 2017, což ale nebylo potvrzeno, přestože přírodní katastrofy na Zemi stále přibývají. Nyní se předpokládá, že by celý tranzit mohl trvat až do roku 2030.

Další vědecký pracovník, který věří v hypotézu Nibiru, je Dr. Ethan Trowbridge, který pracoval více než deset let pro americkou vládu. Tam se dozvěděl o hrozící katastrofě, kterou má spustit planeta Nibiru. Také Trowbridge si myslí, že se jedná o malou hnědou trpasličí hvězdu se sedmi planetami. Vláda USA a NASA o tom s přesností ví již alespoň 30 let, a údajně bylo vytvořeno gigantické spiknutí s cílem utajit existenci Nibiru.

Dr. Trowbridge vysvětluje, že informace jsou přísně tajné a všechny dokumenty týkající se Nibiru jsou segmentovány a rozděleny napříč různými odděleními. Vědět o nich může jen hrstka vyvolených. Lidé, kteří pracují pouze s fragmenty těchto informací, nemohou pochopit jejich skutečný účel.

Předpověď Dr. Trowbridge

Dr. Trowbridge na závěr předpovídá, že dojde k prudkému vzestupu hladiny moře, kolísání teploty a k tání polárního ledu, což poskytne finální důkaz o vlivu Nibiru na naší planetu a to povede k nevratným a katastrofickým událostem na Zemi.

Zecharia Sitchin píše ve svých knihách, že Nibiru potřebuje 3600 let pro svůj cyklus. Při svém pravidelně opakujícím se přiblížení k Zemi mělo docházet zpravidla k obrovským katastrofám. Ale nejen to, také kosmičtí bohové Anunnaki, pak pokaždé měli navštívit Zemi, aby zde stavěli osady a hledali nerostné zdroje – také toto je zachované v babylonských a sumerských mýtech.

Tito Anunnaki měli provádět genetické experimenty, a tímto způsobem došlo k vzniku lidstva. Jsou to všechno jen divoké konspirační teorie, jak tvrdí věda hlavního proudu, nebo se za tím skrývá skutečně víc?

Respektovaní astronomové z Kalifornského institutu technologie (Caltech) v roce 2016 oznámili, že se jim podařilo nalézt důkazy pomocí počítačových simulací o skutečné planetě X, která má 10-ti násobek hmotnosti Země, a která netrpělivě čeká ve vnější sluneční soustavě.

Výzkumníci z Kalifornského institutu Konstantin Batygin a Mike Brown byli velmi překvapeni, nedokázali si představit, jak může mít objekt s tak obrovskou hmotností stabilní oběžnou dráhu kolem Slunce a zároveň nekolidovat s jinými objekty ve sluneční soustavě nebo v Kuiperově pásu.

Kuiperův pás

Mimo Pluto leží tzv. Kuiperův pás, oblast tvořená různými většími objekty a kometami. Celkově se odhaduje, že tato prstencovitá oblast obsahuje více než 70 000 objektů s průměrem více než 100 km a ještě mnohem více menších objektů. Avšak v Kuiperůvě pásu se nacházejí také větší objekty a malé planety nazvané „Transneptunické tělesa“.

Všechny planety a objekty pohybující se na oběžné dráze kolem Slunce si navzájem vyměňují energii.

Je ale nutné zmínit, že výzkumníci dosud planetu nenalezli, je známa pouze nepřímo a v simulacích, nebyla oficiálně nalezena teleskopy. Caltech institut v roce 2016 slíbil pokračovat v simulacích, aby zjistil více o tajemné nové planetě a její oběžné dráze. Tehdy se začalo s hledáním po Planetě X na obloze, přibližná oběžná dráha je již známa.

Mike Brown tehdy vysvětlil, že astronomové by s těmito informacemi měli planetu vlastně snadno lokalizovat, neboť největší teleskopy na Zemi by měli být schopny vyhledat novou planetu, a to i v případě, že by měla dosáhnout nejvzdálenějšího bodu na oběžné dráze. Mike Brown nakonec dodal, že mnoho astronomů začalo s hledáním již v roce 2016.

Tají NASA nález Nibiru?

Je možné, že byla Planeta-X nalezena těmito dalekohledy a nic nebylo ohlášeno? Dva výzkumní pracovníci Caltech institutu zveřejnili dokument o svém objevu a doufají, že to povzbudí další vědce a také zahájí hledání.

Od tohoto oznámení vše náhle utichlo. Mluvčí vlády Spojených států prohlásil, že není v postavení komentovat minulé nebo současné události související s planetou X, NASA se k tomu dosud nevyjádřila.

Které tajemství obklopuje Nibiru? Je toto téma opravdu tak důležité, jak tvrdí někteří odchylující se vědci? Vládní „insideři“ a „whistlebloweři“ hlásí již celá léta, že Nibiru je skutečně reálné, proto mají být za neuvěřitelně vysoké částky kdekoliv na Zemi postaveny obří podzemní bunkry, aby bylo možné dostat se do bezpečí před hrozící katastrofou.

Zdroj: Pravda-tv.com

Překlad: Radka Frank

https://www.suenee.cz/vedkyne-verejne-oznamuje-ze-nibiru-existuje/

 

 

      Vrchol Kosmického kříže ukáže, kdo pod ním upadne, anebo ho dokáže překročit

Konfigurace, která bude působit v období od 12. dubna do 4. května 2014, ukazuje, že vrchol Kosmického kříže nastane dne 23. dubna 2014 v 18.10 hodin. Tato kardinální Velká kvadratura se vyznačuje obrovskou energií a potřebou mít vše pod kontrolou, bude proto snadné spadnout pod silnou vládu ega. Význam kardinálních znamení, které symbolizují sebevědomí, autoritu vůči druhým, rozhodnutí, akci, čin, nebo aktivaci, značí z karmického hlediska příčinu – zasení karmy.

Bude tedy záležet na naší motivaci, jak budeme chtět tento velký příliv energie využít. Kosmický kříž lze nazvat nevyhnutelností, danou věcí (událostí, či osudem), během které dostaneme vždy nějaký čas a možnost se rozhodnout, zda výzvu přijmeme, nebo odmítneme. Po určité době se ale čas, který nám byl dán ke svobodné volbě, naplní, a pokud jsme se nebyli schopni do této chvíle rozhodnout, budeme postaveni před situaci, kterou již nelze obejít a kterou si musíme prožít. Bude záležet pouze na nás, jak na to zareagujeme.

Planety, jež vytváří Velkou kvadraturu, ukazují na téma událostí. Pluto, Jupiter, Uran a Mars poukazují na nebezpečí prosazování mocenského potenciálu své vlastní moci, pravdy, víry a fanatismu. Při tomto vlivu chybí trpělivost, proto mohou unáhlená rozhodnutí vést k násilným řešením. Lidé totiž ztrácí zdravý úsudek, překrucují pravdu a dochází k nevyhnuteným střetům. V této době bude hodně autonehod, elektrotechnických poruch, řezných ran, zánětů a úrazů. Přetlak této energie půjde ale usměrnit a přestransformovat do pozitivního vlivu, jinak na nás bude mít destruktivní vliv. Zahltí nás ego, které chce soupeřit, vyhrát a dokázat si svou hodnotu na úkor druhých. V této době se bude ukazovat pravý charakter všech lidí.

Konec světa, jak mnozí při pohledu na uvedenou konfiguraci v žertu pronesou, v tomto aspektu nevidím, ale nebezpečí nějakého velkého konfliktu, možná dokonce i válečného, určitě ano. Každý máme svůj osud, každý si neseme svůj kříž a v této době se může více zviditelnit. Je možné, že člověk pod ním spadne a zavalí ho, nebo ho právě naopak dokáže překročit a tím se přenést přes své „lidské malosti“, čímž dá přednost před sebou společnosti. Objeví v sobě pokoru a posílí svoji víru. Nebude přemýšlet, co je výhodné pro mě, ale co je dobré nás všechny!

Je potřeba si uvědomit, že tato Velká kvadratura se bude odehrávat i v našem nitru. Velký vnitřní rozpor, který povede k destrukci. Využijte tedy tuto velmi silnou energii k fyzickému konání, úklidu, práci na zahradě, bezpečných sportům a k práci, kterou jste dlouho nemohli dokončit. V této době se můžete rozhodnout pro zásadní věc ve vašem životě. Lidé, kteří jsou více temperamentní, by se měli rozhodně více hlídat, a lidé spíše pasivní mohou zase v sobě objevit odvahu začít konat. Připravte se tedy na hektické období, kdy nedostanete možnost volby a bude jen jedna cesta – projít pouští, kde se prověří vaše pravda, víra, síla a odvaha.

Petra Nel Smolová, astroložka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 

 

Cesta za koncem světa

Svět pokračuje, do 14. etapy vstoupil v mlžném oparu

 

Podle některých archeologů tato chvíle nastala již před několika měsíci, podle jiných nastane asi až za dva dny, ale většina světa má za to, že se svět v pátek probudil do 14. etapy mayského kalendáře, tedy 14. baktunu. Probuzení to však bylo značně rozpačité. V 5:11 zde sice opravdu zmizely z nebe všechny hvězdy, ale Slunce se neukázalo ani o dvě hodiny později. Bylo totiž beznadějně ukryté v mlze.

Slunci se ven nechtělo, ještě v devět hodin ráno po něm nebylo ani památky. Belize se probouzelo do 14. baktunu jen velmi líně.

Baktun (či přesněji podle mayštiny b'ak'tun) je časové období vycházející z mayského kalendáře. Čítá přesně 144 000 dní, tedy 394 a čtvrt běžného roku. Včera (20.12.2012) 16:30 - San Ignacio (Belize)

Vstávání v půl páté ráno nepotěší za žádných okolností. A když je vaší jedinou motivací ke vstávání fakt, že si skupinka fanatiků myslí, že za 41 minut skončí svět, nejde to o nic lépe než jindy. Do neprostupné tmy obdařené pořádnou porcí vlhkosti jsme vyrazili s čelovkami na korbě vozu našeho místního známého. Odvezl nás k nejvyššímu kopci v okolí, ze kterého jsou vzdáleně vidět malebné ruiny Xunantunich a Cahal Pech a započalo čekání dlouhé asi jen 15 minut. Tedy, když je něco vidět. A v našem případě nebylo vidět vůbec nic.

Nečekaně v oněch 5:11 nezačala oblohu křižovat ohnivá tornáda a ani na obzoru nebyla k vidění žádná vlna tsunami. Jako lusknutím prstu se v 5:11 z oblohy během necelé půl minuty vypařily všechny hvězdy a tma tak jen získala na dokonalosti. Teprve asi o 25 minut později bylo možné zrakem rozeznat, že nás ve skutečnosti obklopuje mlžný opar tolik příznačný pro zdejší oblast. V 7:00 nám došlo, že pokud se dnes Slunce dočkáme, během ranních hodin to určitě nebude.

Mayský kalendář končí v roce 4772

Pro místní začal den jako každý jiný. Před šestou hodinou se začali rozjíždět do svých zaměstnání, na farmy a do drobných továren. Ani v nejmenším neměli čas sledovat, zda si Slunce prodere svou cestu na oblohu či ne. A belizský odborník na mayskou kulturu Jaime Awe zde 17. prosince na jedné z přednášek v Chaa Creek poměrně výstižně zdůvodnil, proč není nejmenší důvod k obavám.

Jeho hlavním a poměrně neprůstřelným argumentem jsou důkazy, že mayský kalendář ve skutečnosti pokračuje až do roku 4772 našeho letopočtu. A ani u této příležitosti není v žádném hodnověrném zdroji zmínka o konci světa. Mnoho dochovaných dat bylo v konspiračních teoriích doslova vmanipulováno do nesmyslných významů, které neměly žádný reálný základ. V tom se Awe shodl i s ostatními přítomnými odborníky na mayskou kulturu.

Někteří turisté magický moment prospali

Mayský kalendář ukazuje 13.0.0.0.0, tedy úplný počátek 14. cyklu. A turisté? Mnoho z nich onen moment prospalo po pitce, která měla být podle některých tou úplně poslední. Jak se říká, k oslavě se vždy důvod najde. Nejeli jsme do Belize, Mexika a Guatemaly pro poslední pomazání a za vidinou natáčení konce světa. Chtěli jsme poznat Střední Ameriku takovou, jaká je. A ačkoliv se kvůli naší cestě dostaneme k vánočním stromkům o něco později, než by se slušelo a patřilo, v hlavě budeme mít ještě dlouho obličeje některých místních, kteří se teď turistů se šklebivým úsměvem vyptávají, co si mysleli, že se vlastně stane...

Zdroj: Jakub Kynčl (San Ignacio, Belize), Novinky

 

 

ŘÍKAJÍ : PŘEPOLÓVANÍ ZEMĚ SE BLÍŽÍ

Přepólování Země se blíží, říká Brent Miller. Kdy, ale nastane a jak se bude projevovat? Nabízím Vám rozhovor mezi reportérem pořadu Coast to Coast a vědcem Brentem Millerem o předpovědích Mayů a přepólování Země ke kterému by mohlo dojít mezi lety 2012 a 2030.

Reportér: Oba jsme tu už zmínili Máyská proroctví, například rok 2012...a každý předpokládá, že to znamená konec světa...ale vážně, jak to Máyové věděli? Nebyli nijak zvlášť technicky vyspělou civilizací, žili v džungli Střední Ameriky ... Jak je tedy možné, že věděli, co se stane za tisíce let?

Brent Miller: My vlastně nevíme, jak k tomuto poznání dospěli. Co ale víme je, že jejich matematika byla ve skutečnosti dále než matematika dnešní a to i přes to, že neměli žádné počítače a nemohli si nic rychle spočítat. Ale například jejich tehdejší kalendářní systémy byly mnohem preciznější a přesnější než ty dnešní. Nevíme, jak dospěli k takovému vědění. On byl teprve nedávno upřesněn fakt, že datum, které bylo prohlášeno za datum konečné, konečným vlastně není. Je to datum konce velkého cyklu. Pak se však nastartuje opět cyklus nový, který označují jako Nová éra, Nový věk. Ten cyklus končí 21.prosince 2012, kdy se Země a naše Sluneční soustava dostanou ke středu galaktické roviny. To bylo potvrzeno našimi astrofyziky pouze před pár lety za použití počítačového modelu. Tak jak byli schopni toto určit před několika tisíci let je pro nás popravdě naprosto nepochopitelné.

Reportér: Pojďme si říct více o středu galaktické roviny, jak jste zmínil. To je vlastně ta hlavní věc, kvůli které předpokládáte, že se budou dít nepříjemné věci. Je to tak?

Brent Miller: Tak tedy, to vše už začalo. Galaktická rovina je husté gravitační pole. Čím blíže se dostanete k jeho středu, tím hustší se pole stává. Není to žádná vesmírná dráha tenká jako papír. Je to ve skutečnosti spirálovitě točená rovina, kolem které se rozkládají všechny hvězdy Galaxie Mléčné dráhy. Naše sluneční soustava se svojí hvězdou - Sluncem, se pak v různých fázích posouvá nahoru a dolů. Každá polovina periody je zde 11 500 let a k té se přiblížíme už za pár let. Kvůli hustotě roviny a naší Sluneční soustavy, trvá asi 20 let dostat se skrz. Nyní jsme zhruba v polovině. Odstartovalo to v roce 1998, kdy Země začala pociťovat účinek tlakové či gravitační vlny, která byla vyvolaná Galaktickou rovinou a působila na Sluneční soustavu. První účinek, který jsme měli možnost pozorovat bylo Chandlerovo chvění Země. Toto po několik set let neproměnlivé chvění náhle ustalo a od té doby se chová naprosto bláznivě. Další věc, kterou jsme zaznamenali bylo, že v roce slunečního minima začaly obrovské erupce na Slunci. Došlo k mnohem více erupcím třídy X, než jsem kdy dřív viděl. Ne jen že několik erupcí bylo tak silných, že je nebylo možno satelity změřit, ale dva satelity to doslova odrovnalo. Takže pak vědci museli přehodnotit stupnici X třídy. Pouze odhadují, jak silná mohla taková nejintenzivnější erupce být, protože se jednoduše nevešla na jejich stupnici. Domnívají se ale, že to bylo někde mezi X 28 až X 43.
Reportér: Takže, abychom to shrnuli...Vy tvrdíte, že změny, které postihly naší Zemi jsou důsledkem toho, že naše Sluneční soustava prochází středem galaktické roviny. Říkám to správně?

Brent Miller: Ano, nejblíže středu se dostaneme 21.12.2012.

Reportér: Musí to být docela těžké spočítat, když si vezmeme, že galaktická rovina není žádná rovná čára jako třeba na fotbalovém hřišti nebo něčem takovém. Musí být neuvěřitelně obrovská. A určit, kde se přesně nachází střed by bylo asi dost složité, když neznáme žádné vnější míry ani úhlopříčky Galaxie. Nebo jste na to přišli?

Brent Miller: Sluneční soustavu máme docela spočítanou. Ale jak to dělali Máyové, to nemáme tušení. Nedokážeme ani pochopit, kde přišli k takovým znalostem.
Dnešní fyzikové vypočítali, že se v ono datum dostaneme do vzdálenosti maximálně tří stupňů od středu Galaktické roviny a poté se od něj začneme opět odklánět. Takže my, jako Sluneční soustava máme největší gravitační sílu.

Reportér: To jsem se chtěl právě zeptat...co by se změnilo, kdybychom se spolu s naší Sluneční soustavou posunuli do jiného bodu v Galaxii?

 

Brent Miller: Asi bych měl vysvětlit, co je vlastně Galaktická rovina. To jsem úplně vynechal, omlouvám se.
Astrofyzici se v uplynulých letech dopracovali k závěru, že každá aktivní galaxie má to, co nazývají (neexistuje pro to lepší slovo) super masivní černá díra ve středu galaxie. Čím více se černá díra zvětšuje, tím rychleji rotuje. A i když jsou malé černé díry naprosto přecpané pevnými neutrony, tím že se otáčí čím dál rychleji, samy se zvětšují. Nitra takovýchto větších černých děr se postupně vyprazdňují. Takže 90% celkové masy je obaleno “skořápkou”. Pokud se černé díry dále zvětšují, pak se jejich vrchní a spodní část otevře díky neuvěřitelné rychlosti otáček. Neví se, jakým způsobem dosáhne rychlost otáček maxima. Čím větší je díra, tím rychleji se otáčí. Takže, pokud se dostanete do díry, která má napříč 4 biliony mil, ve středu naší Galaxie, spodek a vršek budou otevřeny do takové míry, že se změní její tvar v pás. Nebude už kruhového tvaru, ale bude to plochý pás. Gravitační vlna, která vyzařuje z takové černé díry, má podobu disku ( LP desky) a kolem černé díry rotuje. K této gravitační vlně jsou pak přitahovány všechny hvězdy galaxie. Vědci nedávno dospěli k závěru, že se galaxie formují tak, že nejdříve vznikne černá díra a až poté hvězdy. Neví se však jak. Jakmile se zformují hvězdy, začnou se cyklicky pohybovat nahoru a dolů po gravitační rovině černé díry a pak kolem ní. Naše Sluneční soustava je jednou z těch hvězd a tak se i my rytmicky pohybujme nad a pod touto rovinou. A toto je ten rytmický cyklus, který spočítali Máyové - kdy rovinou procházíme a kdy ji opouštíme. Máyové toto nazývali Temná trhlina. Einstein kdysi spočítal, že pokud se přesuneme do černé díry, pak bude čas i prostor zdeformován a vznikla by jakási dimensionální trhlina, která by v sobě měla ohromnou gravitační sílu. Jedna z Máyských legend naznačuje, že pokud se čtyři rohy Země usadí na Temné trhlině, pak se otevře nebeská kosmická brána a duše budou sklizeny. Ať už tím mysleli cokoli, zdá se, že se jedná o dimenzionální trhlinu, která skýtá obrovskou gravitační sílu rovnou té, kterou vygeneruje černá díra.

Reportér: Opravdu jste řekl, že budou duše sklizeny?

Brent Miller: Ano.

Reportér: Máyové napsali něco takového a pro vás to má nějaký význam?

Brent Miller: Naše věda je založena na hmatatelných důkazech. Jsme svědky, že věda podporuje fakt, že gravitační vlna z centra Galaxie rotuje. To pak zapříčiňuje cyklickou rotaci hvězd nahoru, dolů a kolem Galaxie. Dnešní astrofyzikové víceméně až nedávno jednotně zjistili a ustanovili aktivní černou díru za střed každé galaxie.
Koncept masivní černé díry byl před 10 lety docela absurdní. Nevědělo se, že vůbec nějaká černá díra existuje. Natož pak teorie o kterých tu dnes mluvíme.
Kvantoví fyzici tvrdí, že gravitační vlna jako je černá díra existuje. I tak daleko od středu galaxie. Je to jako když si představíte, jak sami pronikáte černou dírou. Jinými slovy ohýbáte čas a prostor. A toto je, odhaduji, stejný typ konceptu, jaký by v psané formě představovala stará proroctví. Ale naše důkazy, a to je to, na co chci poukázat, ze všeho nejdříve čerpají z vědy, poté ze zkušeností z minulosti a až nakonec jdou na řadu proroctví.

 

Reportér: Brente, než se dostaneme k posuvu pólů, důvodům tohoto jevu a co vše to může znamenat, chci se zeptat na „remote viewing“ (mimosmyslové pozorování na dálku). Kdosi mi totiž říkal, že je jednou z technik, o kterou se váš tým do určité míry opírá. Povězte mi, je to tak? A pokud ano, jak moc? A jakou roli sehrává v utváření vašich předpovědí?

Brent Miller: My nejenom že se o „remote viewing“ neopíráme, my ho jednoduše vůbec nepoužíváme. My spoléháme pouze na geology, fyziky, astrofyziky, jazykové experty a studujeme hmatatelné důkazy po celém světě.

Reportér: Říká vám něco jméno Ed Dames?

Brent Miller: Ano, znám majora Eda Damese osobně, je to můj přítel. Odešel z armády, byl tréninkovým a operačním důstojníkem. Vysoce inteligentní člověk. Vím, že byl několikrát tady v rádiu.

Reportér: Já osobně jsem s ním nikdy rozhovor nedělal. Ale zdá se, že jeho předpovědi byly v mnoha případech poněkud divoké a často se ani zdaleka nepřiblížily skutečnosti.

Brent Miller: Ano, toho jsem si vědom. Co se týče blížících se událostí, které my pozorujeme z vědeckého hlediska, on pozoruje mimosmyslově na dálku. A mám dojem, že svým pozorováním spatřil vesmírné těleso. Nebeské vesmírné těleso pohybující se mezi Zemí a Sluncem jako předvoj posuvů pólů. On to vlastně, myslím, ani posuv nenazval.
Vesmírným tělesem měl namysli asteroid či černou díru planetární velikosti. Tak obrovské, že by podle něj způsobilo obrovskou erupci na Slunci. Z našeho vědeckého hlediska to nejpravděpodobněji bude planeta Venuše, protože každých 24 000 - 26 000 let se Venuše spolu se Zemí setkávají na jižní dráze Slunce. To by se mělo odehrát v červnu 2012 právě před tím, než dosáhneme středu galaktické roviny.

Reportér: Vím, že Ed Dames je dobře známý, spousta lidí věří jeho předpovědím. Ale na druhou stranu zase vím, že byl zde u nás, sdělil nám své velmi specifické a složitě propracované předpovědi, které se jednoduše nevyplnily.

Brent Miller: Ano... my žádná mimosmyslová pozorování nepoužíváme.

Reportér: A vy sám jste také mimosmyslovým pozorovatelem?

Brent Miller: Sám Ed mě školil asi před 15 lety, když byl v Beverly Hills. A mimosmyslové pozorování na dálku je úžasný nástroj, ale my ho nepoužíváme, protože nám nedokáže poskytnout ani obrovské množství detailních informací, ani nejrůznější druhy disciplín, které potřebujeme. Máme ty doslova nej vědce planety. Oni jezdí za námi, my za nimi, abychom vždy vše navzájem konzultovali a tak nám nic neuniklo.

Reportér: Pojďme tedy přejít k posuvům pólů. Co je to? Co se bude dít? A jak zlé to bude?

Brent Miller: Když říkám posuv pólů, mám na mysli posuv fyzikální. Země se otáčí kolem své osy. Zde je vrch a spodek osy, které nazýváme severní a jižní zeměpisný pól. Máme také zeměpisný rovník. Takže pokud dojde k posunu pólů, Země se na místo otáčení kolem své vlastní osy začne chvět. To je většinou způsobeno vnějšími vlivy, jako by Země ztratila rovnováhu, pak se vyrovná v nové rotační pozici. Pokud jste si někdy hráli s mincí, pak víte, že pokud se dotknete vršku roztočené mince, ihned ztratí rovnováhu, začne se třást a změní svůj pohyb. To je to, co nazýváme posun pólů. Když však dojde k přeorientování, svoji pozici samozřejmě změní i severní a jižní pól a Země se začne otáčet podle nové pomyslné osy. To vše ještě nemusí vypadat tak zle. Ale toto je, co se ve skutečnosti stane: zatímco se Země točí kolem své osy, odstředivá síla vytlačí a zvětší zeměpisný průměr planety do šířky na rovníku zhruba o 42 km, v porovnání se vzdáleností mezi severním a jižním pólem. Takže pokud se změnou pozice rovníku posunou i póly, přestane na rovník působit odstředivá síla a starý rovník zmizí. Pak dojde ke zformování nového rovníku. Dojde tak vlastně téměř k okamžitému přetvoření kontinentů jakožto kompenzace za vznik nového rovníku.

 

Zemská masa je tedy vytlačena na zeměpisném rovníku o 42 km. To je tedy 21 km na každé straně planety, což je větší vzdálenost než-li výška nejvyšších hor světa. A jelikož je Země pokryta ze 70% vodou, chvění Země způsobí i změnu pozic vodních ploch, aby tak došlo k vyrovnání vnějšího tlaku. Oceány doslova zničí veškeré přímořské oblasti světa, některé kontinenty úplně zmizí pod hladinou, jiné zase vystoupí. Takže je to neuvěřitelně devastující. Máme důkazy, že se toto stalo už mnohokrát v minulosti. Alespoň třikrát.

Reportér: Kdy to bylo?

Brent Miller: Důkazy naznačují, že se poslední taková událost odehrála zhruba 9 050 př.n.l. To, co se bude dít, není žádná vulkanická činnost, žádné zničení a rozpadnutí kontinentů. Kontinenty v případě posunu pólů poklesnou pod hladinu oceánů. Což znamená, že pokud jsou na nich města, např. lidmi přecpaný New York, ponoří se i ta v budoucnosti pod hladinu. Takže se pak za několik tisíc let budou moci podívat nové civilizace na dna oceánů a uvidí tam zbytky měst. To je to, co i dnes můžeme pozorovat po celé planetě. Pozůstatky měst můžeme najít u pobřeží Kypru, Japonska, Indie, Kuby, také na dně jezera v Číně. Tato města však nejsou jen nějaké nepatrné trosky. Jsou to hlavní metropole. Můžeme zde pozorovat masivní kamenné struktury, chrámy, sloupy, pyramidy, ulice, atd. Je zřejmé, že nebyly na dně oceánu vykonstruovány a půda, na které se rozkládají je naprosto intaktní. Prostě jen došlo k jejich poklesu na dno oceánu. A navíc, když posuv pólů přemístil rovník, nové masy země, které byly před tím na dně pod rovníkem, vystoupily, díky nové odstředivé síle, nad hladinu. Takovýto příklad můžeme najít na západě od Las Vegas, kde jsme na vršku hor našli hlavu korálu.Takže minimálně oblast Nevady v blízkosti Las Vegas byla zaplavena před 11 000 -12 000 let.

Reportér: No, nevím. Existují přece i paleontologické záznamy, které ukazují, že zde před 11 000 žili lidé...

Brent Miller: Ano, protože my netušíme v jakém množství se zemská masa posunovala nahoru a dolů. A samozřejmě, čím blíže je tato masa rovníku, tím více se posune; čím dále je, nepůsobí zde taková síla a zůstane tak na svém místě.

Reportér: To je pravda, že většina Nevady a Velké pánve byly kdysi dávno pod vodou. Napadlo mě, když jste vyprávěl, že to bylo asi před 9 050 lety, jestli je zde nějaká spojitost s legendami o Atlantidě.

Brent Miller: Když jsme začali studovat proroctví a sbírat dokumenty... ono sbírat dokumenty je jedna věc, ale pak jich projít asi 10 000, je druhá. To vyžaduje skvělé pracovníky, kteří budou schopni je shromáždit, dát dohromady a roztřídit do jednotlivých kategorií. První, čeho jsme si všimli, bylo, že skoro každá stará civilizace měla legendy o vyspělé technologii.

15.12.2009

Převzato z   http://www.zdravi4u.cz/view.php?cisloclanku=2009121501

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=MN2UmH2Ng7M&feature=related

 

Co bude v roce 2012

Jin & Jang v harmonickém tvořivém souznění.

Tajemství skrývající se za datem 21. 12. 2012 (jenž určuje konec galaktického roku, čili vstup této sluneční soustavy do nulového času) a za návratem Nibiru (dvanácté planety) konečně odhalena.

  Světelná mřížka planety země.

 

    21. prosince 2012 (v 11 hod. 11 min.) dokončí tato sluneční soustava svůj galaktický rok, jehož celý cyklus trvá necelých 26.000 let. Vždy při skončení jednoho půl vlnového cyklu, který trvá necelých 13.000 let (než se přehoupne do druhého či nového půl vlnového cyklu), dochází u všeho v existenci na krátký čas k tzv. NULOVÉMU času (a samovolné aktivaci dřímající energie Kundalíny, jenž propojuje jednotlivé cykly či úrovně svého kontinua se svým počátkem a energetickým zdrojem), jelikož se při ukončení každé půlvlny vše vrací do výchozího nulového bodu, jenž protíná osu svého časoprostorového kontinua, která propojuje všechny ostatní cykly - úrovně na své ose. Takovéto půlvlny s nulovým energetickým potenciálem a nulovým vektorem času - úhlem zakřivení má na své ose i např. střídavý elektrický proud (o frekvenci kupříkladu 50 herců - cyklů za sekundu) kdy se 50 napěťových vln (o své specifické frekvenci) neustále přeměňuje z jedné, např. plusové půlvlny Jin na druhou, minusovou půl vlnu Jang a opačně. (To znamená, že se střídavě mění z jedné půlvlny - polarity jednoho silového potenciálu na opačný, (v tomto případě tedy o celkovém počtu 100 půlvln za vteřinu), přičemž při každé změně strany protíná nulový bod na své ose, kde se dostává do výchozího, vyváženého - nulového stavu. Na následném videu je znázorněn pohyb nebeských těles a jejich následný zákryt (při dokončení svých cyklů), který propojuje a otevírá dimenzionální brány: http://www.youtube.com/watch?v=QCtRSRraPKQ&feature=related

    V galaktickém měřítku takovéto nulové body propojují jednotlivé časoprostory a dimenze (to znamená různé úrovně kolektivních vědomí, projevů nejrůznějších životních forem) což způsobí že se v naší galaxii 21. 12. 2012 otevřou a propojí všemožné časoprostorové brány, které mají něco společného s bytostmi, vývojem a událostmi tohoto multidimenzionálního časoprostoru nazývaného planeta Země. Toto umožní, že bytosti ze všech možných světů a dimenzí této galaxie (a to i z minulosti a budoucnosti) budou moci velice snadno přecházet z jednoho systému existencí - nejrůznějších projevů života do druhého. Tím může dojít k infiltraci a vzájemnému ovlivňování jednotlivých a kolektivních vědomí a proto na co se jednotlivá a kolektivní vědomí v časoprostorech upnou, tam se také jejich osobní vývoj i vývoj jejich planety, čili jejich světa (holografického časoprostorového kontinua), bude ubírat. Jedno totiž naprosto vždy ovlivňuje druhé, jelikož vše je tvořeno, dotvářeno a znova přetvářeno činností tvořivých Vědomí. Navíc, čemu kdo uvnitř své osobní podstaty bytí skutečně věří, to také svými vnitřními myšlenkovými pochody a představami tvoří a následně pak navenek promítá. O kódu 11:11 na: http://www.youtube.com/watch?v=mpivZaZEM3Y&NR=1

    V tomto nulovém čase dochází navíc taktéž k dělení dimenzí na mnohé další a to i zcela nové, ještě neexistující, přičemž ten původní časoprostor (pokud je disharmonický) časem zanikne (jelikož je svými vnitřními disharmoniemi sebedestruktivní) anebo se transformuje do nějaké nové, vyšší, více harmonické etapy svého vývoje. Osobními a kolektivními mentálními pochody k tomuto dělení dimenzí již postupně dochází a do prosince 2012 se každá bytost svým osobním smýšlením a svými vnitřními energiemi a jejich frekvencemi (které jsou méně či více disharmonické či harmonické) již pomalu ale jistě zařazují tam, kam svými osobními emocemi (tvořící odpovídající frekvence) energeticky náleží, to znamená do těch časoprostorů či vyšších úrovní existencí, se kterými svými vnitřními, osobními myšlenkovými pochody (zlými či laskavými) a s tím souvisejícími pocity, souzní. Každá bytost (a to i vše zdánlivě neživé jako je např. nerost) je především Vědomí, čili aktivní živé světlo - energie, která má paměť, hýbe svým hmotným tělem (kterému dává různě povely a příkazy), vytváří nejrůznější myšlenky, vyhodnocuje všemožné myšlenkové pochody atd. Dle zákona o zachování energie proto tedy logicky vyplývá, že Vědomí ("Duchovní", energetická, podstata veškerého života projeveného do nejrůznějších existencí, ve formě - Já Jsem to či ono) je a musí být věčné. Čili: každá bytost z hmotných světů existuje nadále i po své fyzické smrti a pokračuje dál ve vývoji svého osobního vědomí, do dokonalejší formy projevu existence, až nakonec opět splyne s Vše-Vědomím odkud pochází.

    Naprosto vše je navíc multidimenzionální, čili jak Vy, tak Vaše realita a i Niburus a jelikož se nyní po 3.600 letech opět vrací, tak se Vy - Vaše osobní Vědomí (Já JSEM to či ono, které spoluvytváří kolektivní časoprostorové, světelné holografické pole, na němž se projevují veškeré Vámi zhmotněné události) spojí s takovou (či jakoukoliv jinou) realitou, která Vám následně umožní prožívat to, s čím (díky svému osobnímu, zlému či dobrému chování a jednání) svými vnitřními energiemi souzníte. Pokud byste tedy souzněli s násilím a zlem, to znamená s démonickými, disharmonickými bytostmi temnoty, (které přichází z minulosti Nibara - což je cesta zpět na opáčko osobního vývoje), tak byste se vrátili do světů manipulace, násilí a teroru, kde vládnou tzv. padlí andělé. Bezohlední sobci, kterým jde jen o jejich blahobyt a zájmy (pokud se zavčas nevzpamatují a nezmění), se tedy díky svým disharmonickým frekvencím, obsaženým uvnitř jejich energií, nedostanou ani do vyšší, čtvrté dimenze, ve které však peníze jako platidlo a forma manipulace také pořád ještě existuje. Více o těchto bytostech nejdete na: http://www.youtube.com/watch?v=7v_hGb2wwp8

    Na konci tohoto videa je uvedeno, že erotika, a s ní spojené prožívání orgasmu (což se Vám bytosti temnoty snažili všemožnými mýty, pověrami, příkazy a zákazy upírat) je jedna z nejrychlejších cest, které otevírají dimenzionální brány do beztvarého Bytí a opět propojují Vaše zdánlivě individualizovaná vědomí s vesmírnou inteligencí - Kosmickým Vše-Vědomím, čili duchovním pra-světlem - podstatou všeho v existenci.
Orgasmus totiž v těle probouzí dřímající energii Kumdalíny - Šakti, která postupně stoupá neustále výše až nakonec vystoupá až do mozku, kde začíná aktivovat podvěsek mozkový - tzv. 3 oko a korunní čakru, čímž se začínají otevírat brány do neprojevených světů, přičemž dochází k opětovnému a extatickému splývání jedné a té samé duchovní energie, jenž byla rozštěpena na dvě polarity. Ale pozor, pokud máte vztah s někým, s kým svými vnitřními - duchovními frekvencemi nesouzníte, pak nejenže k aktivaci třetího oka a korunní čakry nedochází (jelikož při takovém orgasmu energie Kundalíny vystoupá max. do třetí čakry), ale ještě si do sebe z takovýchto sblížení natahujete disharmonické energie toho druhého, jelikož již při pouhém obětí dochází k vzájemné elektromagnetické výměně energií a v nich uložených informací. Časem přijdete také na to, že orgasmus není nic jiného než spojení energie Jang s energií Jin a že jej lze touhou a vůlí navodit i mentálně a tudíž že se proto dá milovat i na dálku a prožívat přitom orgasmus ještě intenzivnější, než při jakékoliv stimulaci na fyzické úrovni. (Mnozí toto již dávno provádí, zatím ale jen ve spánku. Moc si z toho ráno však nepamatují z důvodu svých různých předsudků). Až se Vám dostatečně otevře korunní čakra, tak začnete konstantně prožívat i pocity blaženosti, to znamená tzv. kosmický orgasmus (jelikož dojde k propojování energie Jin - Šakti, což je hmotný projev kosmické, čili duchovní energie s energií Jang - Šivou, což je nehmotný projev jedné a té samé energie), který je NESČÍSLNĚKRÁT intenzivnější než ten pozemský, přičemž se Vaše tělo (díky vyššímu přísunu duchovních energií ze kterých je tělo tvořeno) současně začne samovolně regenerovat, ozdravovat a omlazovat. Více naleznete na:
http://www.youtube.com/watch?v=hnamk7-7N2k&NR=1


    Uvědomte si, že různé filmy, seriály a všemožné disharmonické zprávy (např. Jurský park a jiné, zdánlivě nevinné filmy a seriály, jako kupříkladu o mimozemských Šišlounech) jsou disharmonickými bytostmi (inkarnovanými do tohoto časoprostoru a lidské podoby) záměrně vytvářeny, neboť tím udržují Vaší pozornost zaostřenou na reality plazů - vládců temnoty (jejichž smyslem života je zlo, násilí a manipulace s druhými) a tím Vás dostávají tam, kde Vás mít chtějí. Zbavte se proto všech upoutávek, které Vás na jejich reality upozorňují a zaměřte svou pozornost jen na události a světy harmonie, neboť na co svou pozornost zaměříte, tam se také pomalu ale jistě ocitnete! Jakmile se totiž dostane myšlenka do souladu s vědomím, tak začíná tato Vámi vymyšlená záležitost probíhat i na hmotné úrovni bytí! Dostat oboje do souladu ale chvíli trvá, aby člověk měl čas na rozmyšlenou, zda si opravdu přeje získat a prožít to, co si vymyslel. Vezměte na vědomí, že čím více se blížíme časoprostorové bráně, která se otevírá  21. 12. 2012, tím rychleji se každá Vaše myšlenka stává realitou i na hmotné úrovni projevu existence a že v nulovém čase již žádná prodleva nebude! Buďte proto VELICE opatrní na co během každého dne myslíte převážně pak v tom nulového čase, aby to nebylo na nic destruktivního. Pokud byste z důvodu např. obav či jiných disharmonických emocí  přeci jen mysleli na něco destruktivního, tak si uvědomte, že každá myšlenka lze jednoduše smazat a nahradit ji nějakou jinou - příjemnou a to POUHOU změnou své pozornosti na něco jiného - lepšího! Vezměte také na vědomí, že by se den měl měřit po 13 hodinách (2 x 13 = 26, jelikož to je v harmonii s cykly Vaší galaxie) a že by měsíc měl mít jen 28 dní, to znamená 13 měsíců - cyklů za rok, jako tomu ve skutečnosti doopravdy je. Změnu měření času do dvanáctkové soustavy totiž velice dávno a úmyslně zavedly disharmonické a manipulující bytosti z vyšších dimenzí, vydávající se za bohy a kněží, aby tak tento časoprostor vyřadily ze synchronie s cykly (nádechem - rozpínáním a opětovným výdechem - smršťováním) vesmíru. Touto změnou cyklů mohly postupně nastolit své vlastní, avšak manipulující zákony, se svými zotročujícími pravidly (jako např. vyvyšování určitých "elit" nad ostatní) a dalšími ovládajícími prvky (jako např. zavedení platidel), kterými ve Vás vytváří různé obavy a fobie. Takovéto disharmonické prvky a pravidla se však v žádném případě nedají nastolit a uplatňovat v časoprostorech, které jsou v souladu s harmonickými cykly - dechem vesmíru. Proto si tento fakt uvědomte, aby se Vaše vědomí a potažmo i Vaše tělo (které je zkrystalizovanou myšlenkovou formou vnitřního - osobního přesvědčení Vašeho vědomí) dostalo opět do synchronie s cykly Vaší galaxie, což Vás katapultuje zpět do vyšších a harmonických úrovní vědomí, čili světů - existencí.


    Pokud souzníte s laskavými bytostmi (které přichází např. z budoucnosti Nibura, či z mnoha jiných zpola světelných, to znamená zpola myšlenkových, čili duchovních světů - úrovní Vědomí) a zaostříte své vědomí na dobrotu uvnitř Vás a začnete tuto dobrotu a harmonii vyzařovat i do okolního světa a přírody, tak tím zařadíte na cestu do 5. dimenze nejen sebe, ale zároveň taktéž pomůžete i této disharmonické dimenzi planety Země (jíž jste všichni svými osobními a kolektivními představami spolutvůrci), aby se CELÁ tato planeta, čili časoprostor (který je též živou Bytostí, jen v jiné formě projevu existence než je ten Váš) mohl posunout do vyšší, více harmonické frekvence světla - úrovně kosmického Vědomí a postoupit tak do vyšší, více harmonické úrovně svého osobního vývoje spolu s Vámi. Na to, abyste se dostali do takovýchto světů je ale třeba se zbavit všech vazeb na disharmonické světy a jejich reality. (Tam se vše k životu potřebné již vytváří pomocí zhmotňování myšlenkových představ - forem, podobně jako když zavřete oči a svou mentální fantazií si vytvoříte cokoliv, co Vás jen napadne). To znamená, zbavit se veškerého lpění na disharmonických a v těchto vyšších světech již zcela nepodstatných věcech, jako např. na majetku, penězích, moci, autoritě atd. a dokonce i na všemožných vazbách k jednotlivcům a skupinám lidí. Každý má právo si jít ve svém osobním vývoji svou vlastní cestou a tuto osobní svobodu ve vyšších dimenzích každý ctí. Tam nikdo s nikým již nijak nemanipuluje a ani nikomu nic nevnucuje! Více o bytostech z budoucnosti Nibura najdete na: http://www.youtube.com/watch?v=1sHk4Kqy9B0&NR=1 a na: http://www.youtube.com/watch?v=02QzjbLcxiY&feature=related


    Pokud čistotou svých nesobeckých úmyslů (které ve Vás vytváří jen harmonické - láskyplné frekvence) souzníte se světelnými, spirituálně založenými Bytostmi (které přichází z pravých duchovních, čili ze světelných světů čistého Univerzálního Vědomí) pak můžete docílit toho, že již nebudete muset ani umírat ani se znovu někam rodit. (Pokud to tedy nebude Vaše přání). Takovéto bytosti (díky tomu že se již zbavili všech disharmonických myšlenek a úmyslů a s tím souvisejícího sobeckého jednání) v sobě vytváří, obsahují a ze sebe vyzařují již jen harmonické frekvence a tak díky tomu (že svými osobními frekvencemi souzní s harmonickými frekvencemi duchovních světů) se opět vrací zpět domů, do pravých úrovní existencí duchovního Bytí, přičemž se opět propojují s informacemi a moudrostí kosmického Vše-Vědomí. Tyto bytosti proto znají zákonitosti tvoření veškeré tzv. hmoty a tudíž se dovedou odhmotňovat a zhmotňovat a to kdykoliv, kamkoliv a do jakéhokoliv projevu existence jaký si jen vymyslí. Oni taktéž ví, že si každé Vědomí, (čili zdánlivě individualizovaná bytost) díky aktivitě svého tvořivého vědomí vytváří živé světlo o specifických elektromagnetických frekvencích (které jsou nosičem jejich osobního vědomí), z něhož si svou touhou a vůlí (dle archetypu - plánů veškerého tvoření, dávno již vytvořených kosmickým Vše-Vědomím. čili prvotním stvořitelem) VĚDOMĚ vytváří takové tělo - vzhled, formu i projev existence, jakou si jen přejí a jaká je třeba pro možnost projevu v tom kterém specifickém časoprostoru, kam mají svou touhou a vůlí (které vytváří magnetismus) namířeno.  Toto vše si ale má každá bytost zasloužit a to tím, že přestane být sobeckou bytostí a stane se harmonickou - láskyplnou bytostí, která spoluvytváří harmonické světy pro blaho všech zúčastněných a pomáhá ostatním bytostem v jejich vývoji. Více nejdete na: http://www.youtube.com/watch?v=D3DEr_dXc14&NR=1


   Bytosti se fokusem svého osobního vědomí naprosto VŽDY promítnou do takových specifických úrovní existencí (do bezčasových realit, či do takových časoprostorů), se kterými mají charakterem svých záměrů co dočinění. Smýšlení, chování a jednání totiž v těle každé jednotlivé bytostí vytváří specifické frekvence (vnitřní vibrace a tomu odpovídající pocity), které každou bytost katapultují tam, kam svými frekvencemi patří, to znamená tam s čím svým charakterem souzní! Takže, pokud se chcete dostat do tzv. rájů, světů kde již vládne harmonie a kde se vše k životu potřebné získává pomocí zhmotňování myšlenkových představ, pak Vám nezbývá nic jiného, než si to přát a svým jednáním se stát alespoň natolik laskavými bytostmi, aby Vaše laskavost převažovala nad Vaším disharmonickým smýšlením a jednáním. Též je třeba se vnitřně zharmonizovat (anulovat Vaše vnitřní disharmonie), neboť ty vytváří chaos a neštěstí nejen ve Vašem osobním životě, ale je příčinou i nejrůznějších nemocí a všemožných živelných pohrom, jako jsou např. zemětřesení, povodně, požáry a vichřice či tornáda, neboť nahromaděná disharmonická energie lidské zloby se v těchto živlech zrcadlí. Pamatujte si, že VŠE souvisí VŽDY se VŠÍM! Taktéž se musíte přestat obávat všemožných Vašich chimér, které ve Vás bytosti temnoty záměrně uměle vytvořily, aby Vás tím zbavily Vaší vnitřní - duchovní síly (kterou má každá bytost, uvědomující si svou duchovní - světelnou, čili pravou podstatu svého Já Jsem) a mohly Vás tak Vaším vlastním strachem ovládat. Začnete-li si ale uvědomovat svou duchovní podstatu - harmonizující duchovní světlo a vnitřní sílu s tím spojenou, pak již nad Vámi nebude mít nikdo žádnou moc, dokonce ani ty nejmocnější bytosti temnoty, neboť Vaše vnitřní světlo, které z Vás začne vyzařovat v daleko větší míře než nyní, je začne doslova spalovat. Proto se budou od Vás držet v uctivé vzdálenosti, až nakonec z Vaší osobní reality zcela zmizí (pokud je tedy nehodláte pronásledovat), neboť nebudou schopny tyto Vaše energie - harmonizující duchovní pra-světlo nijak vystát.


   Pokud jste v jádru dobrými lidmi (a to je ve své podstatě každá bytost) a chcete-li tuto dobrotu v sobě objevit, podpořit a znovu obnovit, pak se nemáte vůbec čeho obávat, neboť když dáte bytostem harmonie - lásky (které pomáhají všem dobrosrdečným bytostem z nehmotných úrovní bytí) najevo takovýto svůj záměr (že již chcete být dobrými bytostmi a že máte zájem dostat se do co možná nejvyššího časoprostoru či úrovně bytí, se kterou souzníte), tak Vám tyto nehmotné, harmonické a láskyplné Bytosti s takovýmto Vaším záměrem velice rádi pomohou. Čím více jste v harmonii sami se sebou a se svým okolím, tím více se začínáte opět energeticky propojovat se svým vyšším, světelným - duchovním Já (jehož jste myšlenkovou formou, která však již šla dál svým vlastním- osobním vývojem),  které Vám pomáhá na cestě Vašeho vývoje, jenž vede zpět do duchovních, čili neprojevených světů, až Vás třírozměrné reality a život v nich omrzí. (Pro vytvoření harmonie se vším co je si můžete např. opakovat: "odpouštím sám/sama sobě a všemu a všem a zároveň prosím i o jejich odpuštění"). Navíc se můžete začít také sami ochraňovat a to kupříkladu tím, že si mentálně stvoříte trojúhelníkovou pyramidu s trojúhelníkovou základnou (z mentální, čili světelné - duchovní energie), do které pak vstoupíte, aby od té doby byla neustále kolem celého Vašeho těla jako živý ochranný štít. Více nejdete na: http://www.youtube.com/watch?v=UtwHXD8GWtM&feature=related

    Pokud ale ještě nemáte dostatečnou důvěru ve schopnosti a sílu svých mentálních představ (které pracují daleko za hranicemi Vašich pěti smyslů) a stále ještě potřebujete nějaký pěti smysly uchopitelný ochranný prvek, tak si vytvořte Orgonový zářič, který můžete používat jako svou ochranu do té doby, dokud se ve Vás nevytvoří natolik silná vnitřní - duchovní jistota, že si uvědomíte, že mentálně stvořená ochrana funguje ještě lépe, než jakákoliv navenek projevená - hmotná, na kterou si můžete sáhnout. Více o Orgonové ochraně a jak si ji vytvořit najdete na: http://www.youtube.com/watch?v=jWH1KIsK8zo&feature=related a na: http://www.youtube.com/watch?v=ccS70UQE0fE&NR=1 Pamatujte si také, že stačí jen jedno procento lidí, kteří se změní k lepšímu, aby to strhlo všechny ostatní s sebou. Toto se děje z toho důvodu, že každá změna kvality vědomí jednotlivých bytostí se ukládá do kolektivního časoprostorového vědomí a odtud se šíří k ostatním bytostem na jejich podvědomé úrovni, čímž se ostatních 99% bytostí mění ze své podvědomé úrovně Bytí, aniž by si to nějak vědomě uvědomovaly. Pošlete proto tento článek co možná nejvíce lidem, ať si tyto skutečnosti uvědomí co možná největší počet bytostí, aby se tak proces transformace do vyšších a více harmonických světů podařila co možná nejlépe.
   

    Veškeré dění v kosmu, čili ve všech vesmírech a jejich vnitřních, ve své podstatě bezčasových - duchovních a vnějších, časoprostorových - hmotných projevech je ale jen pouhou iluzí - živým snem, který je tvořen všemi jednotlivými vědomími - bytostmi a to naprosto ve všech zdánlivě individuálních úrovních aktivního kosmického Vše-vědomí - JÁ (Bytí), které díky tomu, že se rozhodlo poznat samo sebe, tak se aktivitou svého JSEM - osobního vědomí (jenž svou vnitřní aktivitou vytváří pra-světlo), začalo členit na nejrůznější zdánlivě jednotlivá Vědomí - JSME (to či ono) a jejich nejrůznější dimenze (kde lineární čas většinou existuje) a časoprostory (které si ve své struktuře projevu lineární čas vytváří), čili na nejrůznější holografické úrovně všemožných individuálních a kolektivních projevů existencí, forem, časoprostorů a událostí v nich. Při tomto sestupném členění na jednotlivé úrovně nejrůznějších projevů života dochází stále více ke snižování vnitřní frekvence tohoto aktivního, tvořivého, původem kosmického vše-vědomí, (které produkuje živé tvořivé světlo), až se nakonec frekvence tohoto světla - duchovní podstaty veškeré existence (ze kterého je naprosto vše v existenci tvořeno a ve kterém vše existuje - plave) snížila natolik, že se individualizovaným vědomím - bytostem od 4. dimenze níže již vše nejeví pouze jako svět jejich osobních mentálních pochodů a představ (jelikož vědomí - bytosti si od 5. dimenze výše uvědomují svůj duchovní základ i to, že jsou nedílnou součástí celku), ale jako skutečná, emocionálně a 5. smysly prožívaná realita. K této iluzi dochází z toho důvodu, že si v těchto úrovních existencí individualizovaná vědomí (na nejrůznější druhy bytostí) svými mentálními aktivitami vytváří specifická, svým tužbám a potřebám vyhovující časoprostorová kontinua, na které si aktivitou svých vědomí (zaměřených na to co chtějí prožívat) následně promítají své osobní a kolektivní emocemi oživené představy - fantazie, které, od třetí dimenze níže (díky nízkým vnitřním vibracím - frekvencím), krystalizují do zdánlivě pevné hmoty a událostí v ní probíhajících..

    Veškeré reality však nejsou nic jiného než vůlí a touhami formované duchovní pra-světlo (obsahující archetypy - plány veškerého tvoření, podle kterých se vše formuje), modelované do tvaru světelných holografických pavučin a elektromagnetických Jin Jang šroubovic - vortexů obsahující specifické projekční a gravitační silová pole se specifickými frekvencemi (vnitřními vibracemi), ze kterých se následně vše v existenci formuje. Tyto emocemi oživené časoprostory, (na něž si svými touhami a vůlí projektujete své osobní a kolektivní fantazie), tedy pouze projevují zdání vnějšího pohybu a plynoucího času, jelikož emoce (a jejich specifické frekvence, především ty harmonické, čili  konstruktivní - láskyplné), jsou hybnou silou bodu, čili kosmické vše-Vědomí - duchovní pra-světlo na dvě polarity (vůli - aktivní, projekční energii Jang - mužský princip a na pravý opak, čili touhu - pasivní, gravitační energii Jin - ženský princip), čímž se vytváří živý projekční a gravitační magnetismus se svými emočně - frekvenčně, čili vibračně specifickými siločárami (obsahující v sobě jak prasvětlo se svými archetypy, kódy - plány veškerého tvoření, tak frekvence emocí - vůle a touhy svých tvůrců, jenž uvnitř vytváří specifické vibrace), které těmto jednotlivým, vědomími produkovaným představám a následným formám, umožňují veškerý pohyb a nejrůznější projevy všemožných událostí a forem života. Vámi stvořená magnetická pole tedy vždy obsahují Vaše specifické, osobní, Vámi vyprodukované frekvence, (jelikož jste je do nich při jejich tvoření vložili), jenž zahrnují veškeré Vaše osobní, emocemi formované přání a záměry, které k Vám následně přitahují a přitahovat budou to, s čím těmito svými vnitřními - osobními, Vámi stvořenými frekvencemi - vibracemi souzníte. To znamená, že tyto Vaše frekvence k Vám přitahují emočně shodné a podobné frekvence, které jsou uloženy uvnitř Vás a to jak to špatné - disharmonické (jako jsou např. i Vaše všemožné obavy),  tak to dobré - harmonické a bude tomu tak dlouho, dokud si Vaše vnitřní (a potažmo i ty venkovní - okolní), Vámi stvořené elektromagnetické frekvence (uložení ve Vašem vědomí - Já Jsem), svým jiným smýšlením, chováním a jednáním nezměníte - nepřeprogramujete. Pohyb ve třetí dimenzi je taktéž jen pouhým zdáním, protože se tak jeví jen těm bytostem, které jsou uvnitř svého, myšlenkami a mentálními pochody stvořeného systému (a svým osobním vědomím zaostřeným na svůj frekvenčně specifický, osobní a kolektivní časoprostor) a tudíž jej posuzují svým osobním, subjektivním úhlem pohledu.

    Bytosti uvnitř takových systémů si totiž svou vírou (vnitřním přesvědčením a fokusem svých osobních vědomí na to čemu věří), na svá holografická časoprostorová plátna - sítě, která jsou však též jejich vůlí a touhou navržené a fokusem jejich vědomí projektované, projektují vždy jen to, čemu vnitřně, čili v hlouby své duše doopravdy věří, že je možné stvořit a prožívat anebo že to již stvořené je - existuje. Díky tomuto pevnému vnitřnímu přesvědčení o skutečnosti všeho, co uvnitř jejich systému je, také věří v hmatatelnou a zdánlivě reálnou podobu vnějšího projevu veškeré tzv. hmoty, prostoru a plynoucího času v něm, přičemž si neuvědomují, že si vše sami navrhli a vytvořili. Uvnitř všech takových systémů tedy dochází k iluzi, že kosmická energie, čili aktivní vědomí, světlo - energie (při snížení své frekvence) krystalizuje do pevné, hmatatelné podoby, ve které se tvoří krystalické mřížky a DNA. Ve skutečnosti jsou však ale veškeré krystalické mřížky a i DNA jen prodlouženou rukou tvořivého kosmického - duchovního Vše-vědomí, které si díky tvořivé činnosti svých individualizovaných Vědomí jen vytvořilo jednotlivé, avšak energeticky propojené úrovně, čili dimenze a časoprostory svého ve své podstatě jednoho a toho samého JÁ, které se jen rozčlenilo na nesčíslné množství všemožných JSEM to či ono. Jin Jang jsou zas dvojčata tvořivého plamene, čili aktivního Vědomí jedné a té samé entity, např. - Duše, jenž se svou tvořivou aktivitou promítla až do nižších, polarizovaných, či dokonce duálních světů, kde se díky podstatě zdejší struktury veškerého tvoření musela rozštěpit na dvě opačné polarity, avšak s identickými frekvencemi svého specifického a osobního DNA.

    Kódy DNA, RNA a krystalických mřížek (obsahující informace a veškeré plány tvoření té které specifické vývojové větve) jsou tedy již vtištěny do naprosto všech světelných elektromagnetických vláken (jenž jsou tvořené mentálními aktivitami), která jsou prodlužována aktivitami dalších, stále nižších nebo paralelních úrovní vědomí, vytvářející tak multidimenzionální úrovně jednoho a toho samého vědomí, které se pouze rozčleňuje do nejrůznějších individualizovaných vědomí (čili do různých Jsem), do nichž původní vědomí promítlo část svého vlastního vědomí, Takto vyšší úrovně vědomí navzájem propojují a energeticky vyživují veškeré dimenzionální a paralelní úrovně svých vlastních existencí.Toto kosmické Vše-Vědomí má dvě části svého vědomí a to pasivní část JÁ (Bytí, obsahující moudrost věků) a aktivní, tvořivou část JSEM (to či ono) jehož nejvyšší úroveň existence svou aktivitou vytváří živé, fraktální světlo - kosmickou plazmu (obsahující tajnou geometrii, základ obrazců veškerého tvoření a specifické harmonické frekvence, čili vibrace vytvářející vnitřní konstruktivní rezonance),  ze které jsou pomocí matematické postoupnosti vytvářeny všemožné specifické geometrické obrazce a útvary a to od těch největších, existujících v makrokosmu, až po ty nejmenší, existující v mikrokosmu (dělené zákonem Zlatého Řezu na stále menší a menší zmenšeniny  předešlých velikostí,), ze kterých pomocí dalších nejrůznějších následných kombinací a specifických vnitřních frekvencí (které všemu vdechují pohyb - život) krystalizuje tzv. hmota, obsahující světelnou - duchovní podstatou ve formě jednotlivých krystalických mřížek a DNA.

    Vše-Vědomí prvotního stvořitele - nejvyšší kosmická inteligence (tvořící svými aktivitami duchovní pra-světlo, obsahující živé fraktální - plazmové esence,  ve kterých vše v existenci plave) tedy již obsahuje veškeré plány a struktury všemožných druhů tvoření a projevu nejrůznějších existencí (jelikož je to jeho/její vnitřní, navenek neprojevený sen) ze kterých si pak všechny individualizované bytosti, čili jednotlivá vědomí, (brouzdajících v nejrůznějších úrovních těchto vnitřních, neprojevených realit, jenž obsahují veškeré archetypy forem a tvoření) již jen vybírají to, co je osloví. Čili všechny bytosti si svou vnitřní, mentální aktivitou z těchto již stvořených archetypů holografických obrazů pouze vybírají některé specifické, jim vyhovující holografické obrazy, které si dle svých specifických osobních přání pak jen upravují tak, aby vyhovovaly pro splňování jejich specifických osobních a kolektivních záměrů a přání a tím mohli prožívat to, co si svými záměry prožívat přejí.

    Osobní a kolektivní mentální představy - fantazie lze následně (za podmínek že jsou frekvence vůle - záměrů a touhy - přání v souladu s frekvencemi vědomí) fokusem osobních vědomí promítat do osobního či kolektivního časoprostorového hologramu, kde se díky vloženým emocím (vdechujícím všemu pohyb - život) vše jeví jako fyzická - hmotná, pohybující se a tudíž živá realita.Ve skutečnosti jsou však živá jen ta vědomí (a to jen díky projevu svých emocí), která však nejsou jednotlivými vědomími - bytostmi, ale NEDÍLNOU součástí jednoho kosmického Vše-Vědomí, neboť vše existuje - plave uvnitř kosmického vše-vědomí a je přes elektro-magnetické siločáry (jenž jsou tvořeny emocemi) se vším energeticky propojeno. Veškeré časoprostory jsou tedy spoluvytvářeny, dotvářeny a znovu přetvářeny myšlenkovými představami a emocemi všech zúčastněných spolutvůrců, přičemž naprosto vždy odpovídají jednotlivým a kolektivním myšlenkovým pochodům, představám a s tím i spojeným emocionálním reakcím všech tvůrců uvnitř každého, frekvenčně - vibračně specifického systému a jejich realit. Z úhlu pohledu bytostí, které nejsou svými emocemi spjati s těmito specifickými časoprostory a tudíž jejich vědomí není zaostřené na jejich specifické frekvence, vytvářené kolektivně, všemi vědomími uvnitř těchto systémů, se však ale vše jeví jen jako prázdnota anebo (při bližším pozorování), jen jako nějaké, blíže nespecifické frekvence.

    Ti co prožili klinickou smrt (a viděli to často zmiňované světlo na konci tunelu), ví o čem je řeč, neboť během tohoto svého života nahlídli do Kosmického Duchovního Vědomí - spirituální podstaty, ze které je naprosto VŠE v existenci stvořeno a uvnitř kterého naprosto vše existuje.Takzvané světelné tunely jsou vůlí a touhou tvořené magnetické siločáry (nosiče světla, čili vědomí a jejich frekvencí), které jsou vytvářeny aktivitou jednotlivých vědomí, jež štěpí duchovní pra-světlo. Tím se vytváří magnetická energetická projekční Jang a gravitační Jin pole a jejich siločáry. Tyto světelné elektromagnetické siločáry pak v celém kosmu, sestupným směrem, přes bílé a černé díry - čakry, propojují a s duchovním světlem - vědomím, čili energií, vyživují naprosto všechny zdánlivě individualizované reality - světy. To znamená, že aktivity jednotlivých vědomí (produkujícím živé tvořivé světlo čili energii obsahující kódy veškerého tvoření) propojují a vyživují naprosto všechny paralelní a nižší úrovně projevu existencí a to od  světů vnitřních - neprojevených, čili duchovních úrovní, až po ty vnější, projevené, tzv. hmotné světy, jejichž zdrojem energie, potřebné k veškerému tvoření, jsou slunce, čili navenek projevená, živá a tvořivá Vědomí. Veškerá navenek projevená vědomí, tedy individualizované bytosti do Já Jsem, tuto duchovní energii (navenek neprojevené i projevené světlo) přijímají a používají pro veškeré své tvoření, přičemž ji prožíváním svých emocí a nejrůznějšími dalšími aktivitami ze sebe zase vyzařují zpět tam, odkud ji přijali, (tedy většinou zpět do jednotlivých sluncí - vyšších úrovní vědomí - bytí odkud ji přijali), čímž se sluneční energetické struktury rozkmitávají, (podobně jako se rozkmitají krystalky při spojení se souznící frekvencí), jelikož zdroje energie spoluprožívají všechno to, co prožívají individualizované bytosti (se kterými frekvenčně souzní), které sluneční energii přijímají a používají pro své osobní a kolektivní účely (a tomu odpovídající prožitky) a svou aktivitou následně zas vyzařují zpět. Tyto vnitřně prožívané emoce se následně u všeho projevují jako extatické vibrace uvolňující energii, která se v gigantických rozměrech, jako je např. u sluncí, projevuje jako sluneční zář.

    Takto tedy probíhá nekonečné vysílání a opětovné přijímání duchovních energií - světla, nosiče vědomí a členění na zdánlivě individualizované bytosti, mezi nimiž probíhá neustálé vzájemné sdílením prožitků a informací, čímž se jedno od druhého neustále učí a zdokonaluje, což umožňuje její cirkulaci, která je zapotřebí k veškerému pohybu a projevu života ve všech realitách. PS: všechny bytosti v 5. a vyšších dimenzích se již nemusí nic pracně učit, neboť si vše, co se chtějí naučit, jednoduše vypálí do své aury, čili do svého vědomí, podobně jako se vypalují informace na CD. Toto ve své podstatě již dělají všichni ti, kteří již mají alespoň částečně pootevřenou svou 7. čakru a tak již začínají přijímat informace pomocí tzv. chanelingu, to znamená, že přijímají informace z duchovních úrovní telepaticky - tzv. světlenou řečí. Jakmile se u bytostí začne otevírat 7. čakra, tak se tyto bytosti přes své vyšší čakry - úrovně existencí začnou opět propojovat s nehmotnými - duchovními úrovněmi vyšších, neprojevených světů (a jim odpovídajících dimenzí) až se nakonec spojí se svým vlastním světelným - duchovním Já (což se 21. 12. 2012 podaří všem kteří si přejí postoupit do 5. dimenze), jenž je pro ně tím pravým a nejlepším rádcem - zdrojem informací, jelikož jejich vyšší Já je hlasem jejich vlastního a tudíž frekvenčně specifického DNA, které zná veškeré individuální potřeby všech svých nižších Já, jelikož je toto vyšší Já svou osobní mentální aktivitami stvořilo a proto je také přes světelná, elektromagnetická vlákna ( tvořící uvnitř struktur specifické krystalické mřížky a DNA) s nimi propojeno a našeptává jim pomocí vnitřního hlasu, intuice - pocitu, co, jak a kdy je pro ně nejlepší udělat. Každý dobrý rodič se stará o své "děti" a pomáhá jim být co nejlepšími a nejušlechtilejšími.
Více na toto téma na: www.trefy.cz/vesmirjakohologram a na: www.trefy.cz/patadimenzearok2012 a na:
ww.trefy.cz/Mayariseiluzi

Tento článek je převzatý z www.trefy.cz

 

TOPlist